باسمه تعالی

دعوت به برگزاری کارگاه تخصصی در سومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران

 

فرهیختگان گرامی

با سلام

     بدین‌وسیله از شما برای برگزاری هرچه غنی­‌تر کارگاه­‌های تخصصی سومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران دعوت به‌­عمل می‌­آید. هدف اصلی این کنگره ایجاد فضایی برای ارائه­ آخرین دستاوردهای دانش آب و فاضلاب، تجربیات موجود در صنعت آب و فاضلاب کشور و تبادل آرا و نظرات دانشگاهیان و محققین، مدیران و کارشناسان شرکت‌های آب و فاضلاب، مهندسین مشاور، پیمانکاران و سازندگان تجهیزات آب و فاضلاب برای یافتن راه‌حل‌های بهینه برای دغدغه‌ها و کمبودهای موجود در حوزه­‌ی علوم و مهندسی آب و فاضلاب است.

     علاقه­‌مندان می­‌توانند اطلاعات کارگاه پیشنهادی شامل نام و نام خانوادگی مدرس/مدرسین، عنوان کارگاه، سیلابس کارگاه، مدت زمان پیشنهادی کارگاه، نوع مخاطبین و حداقل تعداد آنها را به­‌همراه رزومه­‌ی علمی همه مدرسین تا تاریخ 30 مهرماه 1399، از طریق سایت کنگره (iwwa-conf.ir) در قسمت برنامه­‌ها/فرم درخواست کارگاه آموزشی وارد نمایند. پیشنهادهای دریافتی در کمیته­‌ی علمی کنگره، بررسی و نتیجه در اسرع وقت به ­اطلاع خواهد رسید.

     لازم به ذکر است که سومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران از سوی انجمن آب و فاضلاب ایران و دانشگاه شیراز در تاریخ 4 الی 6 آذرماه 1399 و به­­‌شکل مجازی برگزار خواهد شد.

 

با سپاس از همراهی شما

دبیر کنگره

دکتر ناصر طالب بیدختی